info@flexdub.com.tr

0312 220 35 39

Online Alışveriş

KURUMSAL

FLEXDUB - Hakkımızda

Firmamız 33 yıllık tecrübesiyle konut, işyeri, fabrika ve kamu kurum ve kuruluşlarına, ısıtma, soğutma, mekanik tesisat ve kimyasal şartlandırma alanlarında hizmet vermektedir. Firmamızın öncelikli amacı son tüketicinin ihtiyaç duyduğu alanlarda ekonomik ve zaman tasarrufu odaklı çözümler üretmektir.

 

Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak bir ivme kazanan firmamız kimyasal üretimi ve mekanik tesisat projelendirmeleri alanlarında ‘’Yenilikçi Çözümler’’ ‘’Uygun Fiyat’’ ‘’Dürüstlük’’ ve ‘’Güvenilirlik’’ ilkeleriyle sektörünün liderleri arasında yer almak yolunda emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Kalite Belgelerimiz

ISO 10002 "Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Yönetim Sistemi" Belgesi için tıklayınız.

ISO 45001 "İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi" Belgesi için tıklayınız.

TS EN 60112 "Yapı Malzemeleri Yönetmeliği" Belgesi için tıklayınız.

FLEXDUB MSDS Raporu için tıklayınız.

Ürün kataloğumuzu internet üzerinden görebilir, dilerseniz bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

KATALOĞU GÖR

FLEXDUB

ÜRÜNLER

İLETİŞİM

Firmamız 1990 yılından itibaren mekanik tesisat ve taahhüt alanlarında hizmet vermektedir. Yıllar içerisinde sektörümüzde tadilat yapılan işlerde, tesisata ulaşmak için yüzeyin kırılması, tamirat sonrası zarar verilen yüzey malzemesinin aynısının bulunamaması sebepleri ile yüzeye görsel zarar verilmekteydi. Ayrıca zeminin kırılması, onarım ve zeminin kapatılması esnasında onarım yapılacak bölgenin kullanıma kapatılması ve yüksek onarım maliyetlerine sebep olması, tüketiciler için sorun oluşturmaktaydı.

 

 Bu nedenlerden dolayı yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucu, 2008 yılında Flexdub Kaçak Tamir Kimyasallarının üretimine başladık. Türkiye’de alanımızda ilk ve tek üretici olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Üretime başladığımız günden bugüne formülümüzü revize edip, geliştirerek ve devamlı güncel tutarak tüketicinin yanında olup ekonomik çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı

Kullanım Suyu Kaçak Tamir Kimyasalı

Havuz Kaçak Tamir Kimyasalı

Cleaner Kombi - Tesisat Temizleme Kimyasalı

Koruyucu Kombi Tesisat Koruma Kimyasalı

HS-64 Hidrofobik Solüsyon

Şeker Mah. 1424. Sok. No:7/A Etimesgut

Ankara/TÜRKİYE

+90 (312) 220 53 39 | +90 (312) 220 (FLEX)

+90 (544) 195 54 55

 

info@flexdub.com.tr

sales@flexdub.com.tr

© 2022 FLEXDUB Tüm Hakları Saklıdır.